Programma 2019

In onderstaand overzicht ziet u welk koor waar en wanneer optreedt. Klik op het hartje bij een koor in het overzicht om het optreden toe te voegen aan uw eigen korenlint. Elk koor heeft een eigen pagina met meer informatie. Klik op het kadertje van een koor om naar die pagina te gaan.

Wijzigingen voorbehouden.

12:00

Djintan

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Encore (Heemstede)

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Go4singing (voorheen Koor GO Krommenie)

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Kamerkoor Carajillo

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Kennemerduin-Singers

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Musicalgroep Time Square

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Nameless

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Ontroerend Goed Koor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Seniorenkoor 55+

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Shantykoor Nortada

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

The Rivals

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vocal group Buzzz

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocal Surprise

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Waltzing Matildas

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Whale City Sound

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

12:30

Amstel River Singers

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Chante Encore

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Oratoriumkoor Kennemerland

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

pop-musicalkoor New Sound

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Pulze

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Rosa fra Funen

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vrouwenkoor Con Anima

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

12:40

@Hoc Singers

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Dameskoor For Every One

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

VonBilthoven

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

13:00

Test uw stem

13:00 - 16.00 uur

Stadhuis (Librije-zaal) Grote Markt

COV Haarlem

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Gospelkoor Get Together Again

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Morrend Volk

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Oratoriumkoor Bennebroek

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Popkoor Decibel

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Popkoor MultiVocaal

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Puisque tout Passe

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

The Rivals

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vereniging Popkoor Factory of Voices

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Vier Bier en Een Cola Light

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocaal Ensemble Sola Re Sonare

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Weiland Ensemble

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Zanggroep To The Point

Oud-Katholieke Kerk Kinderhuissingel 74

13:20

Kennemer Vrouwenkoor

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Nameless

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Rusalki

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Waltzing Matildas

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

13:30

De Vechtsche Parels

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Hé Buuf!

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Musicalgroep Time Square

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vocaal ensemble Pur Sang

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Voice Collective

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Voorwegkoor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

13:40

Gemengde Zangvereniging TAVENU

Oud-Katholieke Kerk Kinderhuissingel 74

14:00

@Hoc Singers

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Amstel River Singers

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

De meisjes van de Koffiekade

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Encore (Heemstede)

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Hi5

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Koor Canto!

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Nuenens Mannenkoor

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Popkoor Puur

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Puisque tout Passe

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Seniorenkoor 55+

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Shantykoor Nortada

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

SOL

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Vocal group Buzzz

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Vocal Surprise

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vrouwenkoor Con Anima

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

14:20

Euphonion Singers

Oud-Katholieke Kerk Kinderhuissingel 74

14:30

Chante Encore

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

COV Haarlem

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Dameskoor For Every One

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Go4singing (voorheen Koor GO Krommenie)

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Gospelkoor Get Together Again

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Koninklijk Haarlems Mannenkoor Zang en Vriendschap

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Rosa fra Funen

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Vocaal Ensemble Sola Re Sonare

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Whale City Sound

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

14:40

Cantantes

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Maat6

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Pulze

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Tri Szerelem

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

VonBilthoven

Jansstraat 33 Jansstraat 33

15:00

De Vechtsche Parels

Oud-Katholieke Kerk Kinderhuissingel 74

Djintan

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Kamerkoor Carajillo

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Kennemerduin-Singers

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Ontroerend Goed Koor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Oratoriumkoor Bennebroek

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

pop-musicalkoor New Sound

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Vereniging Popkoor Factory of Voices

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vocaal Ensemble Kwarts

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Vocaal ensemble Pur Sang

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Zanggroep Sparkle

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Zanggroep To The Point

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

15:20

Kennemer Vrouwenkoor

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Vier Bier en Een Cola Light

Jansstraat 33 Jansstraat 33

15:30

Gemengde Zangvereniging TAVENU

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Koor Canto!

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Morrend Volk

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Nuenens Mannenkoor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Oratoriumkoor Kennemerland

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Popkoor Decibel

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Popkoor Puur

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Voice Collective

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Voorwegkoor

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

16:00

Cantantes

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Euphonion Singers

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Hi5

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Hé Buuf!

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Koninklijk Haarlems Mannenkoor Zang en Vriendschap

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Maat6

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Popkoor MultiVocaal

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Rusalki

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

SOL

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Vocaal Ensemble Kwarts

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Weiland Ensemble

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

16:10

Zanggroep Sparkle

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

16:30

De meisjes van de Koffiekade

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Tri Szerelem

Jansstraat 33 Jansstraat 33

12:00

Amsterdams Gouwe Ouwe Koor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Dolorosa

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Het Broer en Zus Koor

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Octimbre

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Take it easy (Haarlem)

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Vrijuit-Zingen

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Vrouwenkoor Elisabeth Bas

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vrouwenkoor Malle Babbe

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

12:30

Afrikaans koor KUZOLA

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Alexander Kamerkoor

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Byzantijns koor Perezwon

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Haarlems Kinderkoor

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

KoorAmor

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Koorbizniz

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M.

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Vocalgroup Cigale

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Vrouwenkoor Hoor haar

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

13:00

Test uw stem

13:00 - 16.00 uur

Stadhuis (Librije-zaal) Grote Markt

Antoniuskoor

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Cero dos tres

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Enkhuizer Koor

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Gemengd Koor Zuid-West

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Good Vibes

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Haarlem Voices

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

het koor Van Liefde&Verdriet (geen smartlappen)

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Noot aan de Man

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Popayán

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Popkoor Harlem Nocturne

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Rumours

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Smile Vocal Group

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Telys

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vocal Group Kwasi Kloos

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Vocal Touch

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Zingsation

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

13:30

Haarlems Kinderkoor

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Kleinvrouwenkoor Baba Jaga

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

N.O.G. Muziektheater / Concertkoor

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Octimbre

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Roots Amsterdam

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Sister Act

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Stardust

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Titanics

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Vrouwen van Kabaal

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Vrouwenkoor Ludiek

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Zanggroep Mezzo Forte

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Zij van Boven

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

14:00

Amsterdams Gouwe Ouwe Koor

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Dolorosa

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Haarlems Jazzkoor

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Het Voice Company Koor

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Kamerkoor les Moucherons

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Lady's Voice

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Music Train

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Nuenens Mannenkoor

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

OctOpus - vocaal ensemble

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Puur!

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Soul Redemption

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Tout Venant

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M.

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Vocal Group Rose

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Vrouwenkoor Haarlemmermeer

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Vrouwenkoor Malle Babbe

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Wereldkoor Haarlem

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

14:30

Antoniuskoor

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Barbees & Barflies

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Cero dos tres

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Cubaans koor Coro Cantoro

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Popkoor Harlem Nocturne

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Rumours

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Smile Vocal Group

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocaal Ensemble La Grenouille

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Vocal Group Kwasi Kloos

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocalgroup Cigale

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Vrijuit-Zingen

Janskliniek Ridderstraat 32

Vrouwenkoor Elisabeth Bas

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

15:00

Afrikaans koor KUZOLA

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Alexander Kamerkoor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Byzantijns koor Perezwon

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Enkhuizer Koor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Gemengd Koor Zuid-West

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Good Vibes

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Noot aan de Man

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Roots Amsterdam

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Take it easy (Haarlem)

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Titanics

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Vocal Touch

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vrouwenkoor Hoor haar

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Zingsation

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

15:10

Het Broer en Zus Koor

Janskliniek Ridderstraat 32

15:30

Barbees & Barflies

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Haarlem Voices

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Koorbizniz

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Music Train

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

N.O.G. Muziektheater / Concertkoor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Nuenens Mannenkoor

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

OctOpus - vocaal ensemble

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Sister Act

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Soul Redemption

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Zanggroep Mezzo Forte

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Zij van Boven

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

15:40

het koor Van Liefde&Verdriet (geen smartlappen)

Oud-Katholieke Kerk Kinderhuissingel 74

16:00

Haarlems Jazzkoor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Het Voice Company Koor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Kamerkoor les Moucherons

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Lady's Voice

Janskliniek Ridderstraat 32

Popayán
met Tangata

16:00 - 16.50 uur

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Puur!

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Stardust

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Tout Venant

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Vocaal Ensemble La Grenouille

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Vocal Group Rose

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Vrouwenkoor Ludiek

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Wereldkoor Haarlem

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

16:30

Cubaans koor Coro Cantoro

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

KoorAmor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Telys

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vrouwen van Kabaal

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Vrouwenkoor Haarlemmermeer

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw


Legenda

  • close harmony group
  • ensemble
  • gemengd koor
  • gospelkoor
  • kamerkoor
  • kinderkoor
  • klein/dubbel
  • kwartet
  • mannenkoor
  • oratoriumkoor
  • popkoor
  • projectkoor
  • shantykoor
  • theaterkoor
  • vocaal ensemble
  • vocal group
  • vrouwenkoor