Programma 2017

Hieronder vindt u het programma van het afgelopen Korenlint. Zo kunt u terugvinden waar uw favoriete koor ook alweer zong. Foto’s van het afgelopen Korenlint vindt u op de fotopagina.

Wijzigingen voorbehouden.

Download programma

zaterdag zondag

12:00

Gemengd Koor Haarlemmer Olie

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Hi5

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Kamerkoor les Moucherons

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Vrouwenkoor Elisabeth Bas

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Zanggroep Experiment

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Zingen voor je Leven

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

12:20

N.O.G. Muziektheater / Concertkoor

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Popkoor Huizen 'N Joy

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

12:30

Morrend Volk

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Stardust

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

12:40

Close2u

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Oct Opus

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

Popkoor Inspiratie

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M.

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Vrouwen van Kabaal

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Zandvoorts Mannenkoor

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

13:00

Test uw stem

13:00 - 16.00 uur

Stadhuis (Librije-zaal) Grote Markt

Amstel River Singers

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Concertkoor Haarlem

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

COV Haarlem

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Go4singing (voorheen Koor GO Krommenie)

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Gospelkoor Get Together Again

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Mannenkoor Vox Humana

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Nameless

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Politie Vrouwenkoor Sirenen

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Seniorenkoor 55+

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

Singing Unlimited

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Weiland Ensemble

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

13:20

Dutch Pride

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

Koorbizniz

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Puisque tout Passe

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Schola Hildegardis

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Vocal Group Men@Work

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Vrouwenkoor Elisabeth Bas

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Young@Heart

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

13:30

Kamerkoor Carajillo

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Vocaal Ensemble Kwarts

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

13:40

Encore (Heemstede)

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Gemengde Zangvereniging TAVENU

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Koor Canto!

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Oct Opus

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Vereniging Popkoor Factory of Voices

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

Vocalgroup Cigale

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Zanggroep Sparkle

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

14:00

Close2u

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Djintan

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Femmes Vocales

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Gemengd Koor Haarlemmer Olie

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Go4singing (voorheen Koor GO Krommenie)

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Listen to the Music

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Oratoriumkoor Bennebroek

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Oude Bavo Cantorij

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Popkoor Decibel

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Popkoor MultiVocaal

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

Vrouwenkoor Hoor haar

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

14:20

Hi5

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Koor Babylon

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Rosa fra Funen

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Tri Szerelem

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Voice Collective

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

Weiland Ensemble

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

14:30

Gemengde Zangvereniging TAVENU

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Kamerkoor Carajillo

Janskliniek Ridderstraat 32

Singing Unlimited

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

14:40

Kleinvrouwenkoor Baba Jaga

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Nameless

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Popkoor Inspiratie

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Schola Hildegardis

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

Seniorenkoor 55+

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Vocaal Ensemble Sola Re Sonare

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

Zanggroep Experiment

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Zingen voor je Leven

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

15:00

COV Haarlem

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Dutch Pride

Janskliniek Ridderstraat 32

N.O.G. Muziektheater / Concertkoor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Oude Bavo Cantorij

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Popkoor Huizen 'N Joy

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Popkoor SurpriSing

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

Stardust

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Vereniging Popkoor Factory of Voices

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M.

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Zandvoorts Mannenkoor

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Zanggroep Sparkle

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

15:20

Djintan

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Kamerkoor les Moucherons

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Mannenkoor Vox Humana

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Morrend Volk

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Popkoor MultiVocaal

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Puisque tout Passe

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

Vocal Group Men@Work

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Vrouwen van Kabaal

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

15:30

Koor Canto!

Janskliniek Ridderstraat 32

Politie Vrouwenkoor Sirenen

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Rosa fra Funen

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

15:40

Amstel River Singers

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Concertkoor Haarlem

St. Josephkerk Jansstraat 43

Vocaal Ensemble Sola Re Sonare

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Vocalgroup Cigale

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

Voice Collective

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Young@Heart

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

16:00

Femmes Vocales

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Gospelkoor Get Together Again

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Kleinvrouwenkoor Baba Jaga

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Koorbizniz

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Listen to the Music

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Popkoor Decibel

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Popkoor SurpriSing

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Tri Szerelem

Janskliniek Ridderstraat 32

Vrouwenkoor Hoor haar

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

16:20

Encore (Heemstede)

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Koor Babylon

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Oratoriumkoor Bennebroek

St. Josephkerk Jansstraat 43

16:30

Vocaal Ensemble Kwarts

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

16:40

Koninklijk Haarlems Mannenkoor Zang en Vriendschap

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

12:00

Singing Games (8-12 jr.)

12:00 - 12.45 uur

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

Antoniuskoor

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Bosch en Vaart koor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Kamerkoor Endora

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Meta Morfose

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

The Afterparty

Athenaeum Boekhandel Gedempte Oude Gracht 70

Vocal Group Rose

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vrouwenkoor Malle Babbe

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

12:20

Div Assorti

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

FlowerVoices

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Hi!! Society

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Popkoor Amazing

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

12:30

Poppleasure

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

12:40

de Vechtsche Parels

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Kennemerduin-Singers

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Popkoor Bloom

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Vier Bier en Een Cola Light

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocal group Close-Up

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Zij van Boven

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

13:00

Adagium Suite van Albert de Klerk

13:00 - 16.20 uur

Philharmonie (Grote Zaal) Lange Begijnestraat 11

Test uw stem

13:00 - 16.00 uur

Stadhuis (Librije-zaal) Grote Markt

Singing Games (8-12 jr.)

13:00 - 13.30 uur

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

Haarlem Shuffle

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Kiwi en de Kanaries

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

POPkoor FUNtastic

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Popkoor Mikado

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Rockkoor Let's Rock

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Sister Act

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

The Afterparty

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

Voorwegkoor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Wereldkoor Haarlem

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Zanggroep To The Point

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

13:20

@hoc singers

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

Good Vibes

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Haarlems Koor Lokaal

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Shantykoor Nortada

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Soul Redemption

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Zingsation

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

13:40

Amsterdams Gouwe Ouwe Koor

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

Filomila Grieks Koor

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Harlem Jive

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Kamerkoor van Zangstudio Haarlem

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

popkoor Rebound

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Take It Easy (Beverwijk)

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

The Voice Company

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Zij van Boven

Athenaeum Boekhandel Gedempte Oude Gracht 70

13:45

Sing en Swing - tips en trucs (12-16 jr.)

13:45 - 14.30 uur

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

14:00

Antoniuskoor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Barbees & Barflies

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Haarlems Gemengd Koor

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Meta Morfose

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

popkoor Variavocaal

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Rumours

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Smile Vocal Group

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vocaal Ensemble La Grenouille

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Vocal Group Buzzz

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

14:20

Hé Buuf!

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Kamerkoor Endora

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Popkoor Bloom

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Popkoor Harlem Nocturne

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

Verrassingskoor

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

Vocal Group Rose

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Waltzing Matildas

Athenaeum Boekhandel Gedempte Oude Gracht 70

Zanggenoten

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Zanggroep To The Point

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

14:40

de Vechtsche Parels

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Good Vibes

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Haarlem Shuffle

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

POPkoor FUNtastic

Patronaat Zijlsingel 2

Vier Bier en Een Cola Light

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vrouwenkoor Malle Babbe

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

14:45

Sing en Swing - tips en trucs (12-16 jr.)

14:45 - 15.15 uur

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

15:00

Barbees & Barflies

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

Div Assorti

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

FlowerVoices

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Gemengd Koor Zuid-West

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Haarlems Koor Lokaal

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Hi!! Society

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Kamerkoor van Zangstudio Haarlem

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Kennemerduin-Singers

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

popkoor Variavocaal

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Sister Act

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Take It Easy (Beverwijk)

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Vocal Group Buzzz

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

Zingsation

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

15:20

@hoc singers

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Haarlems Gemengd Koor

St. Josephkerk Jansstraat 43

Harlem Jive

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Kiwi en de Kanaries

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

popkoor Rebound

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Rockkoor Let's Rock

Patronaat Zijlsingel 2

Wereldkoor Haarlem

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

15:30

Klassiek zingen in een kamerkoor (16-19 jr.)

15:30 - 16.15 uur

Stadsschouwburg (Spiegel Foyer) Wilsonsplein 23

Bosch en Vaart koor

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

Popkoor Amazing

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

15:40

Amsterdams Gouwe Ouwe Koor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Filomila Grieks Koor

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Hé Buuf!

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Poppleasure

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Shantykoor Nortada

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Vocaal Ensemble La Grenouille

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Zanggenoten

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

16:00

Gemengd Koor Zuid-West

St. Josephkerk Jansstraat 43

Popkoor Mikado

Patronaat Zijlsingel 2

Rumours

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Soul Redemption

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

The Voice Company

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

Verrassingskoor

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocal group Close-Up

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Voorwegkoor

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

Waltzing Matildas

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

16:20

Popkoor Harlem Nocturne

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

16:30

Klassiek zingen in een kamerkoor (16-19 jr.)

16:30 - 17.00 uur

Stadsschouwburg (Theaterzaal) Wilsonsplein 23

16:40

Smile Vocal Group

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11


Legenda

  • close harmony group
  • gemengd koor
  • gospelkoor
  • kamerkoor
  • kerkkoor
  • klein/dubbel
  • kwartet
  • mannenkoor
  • oratoriumkoor
  • popkoor
  • projectkoor
  • rockkoor
  • seniorenkoor
  • shantykoor
  • vocaal ensemble
  • vocal group
  • vrouwenkoor