Programma 2018

Hieronder vindt u het programma van het afgelopen Korenlint. Zo kunt u terugvinden waar uw favoriete koor ook alweer zong. Foto’s van het afgelopen Korenlint vindt u op de fotopagina.

Wijzigingen voorbehouden.

12:00

Amstel River Singers

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Haarlem Shuffle

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Oratoriumkoor Bennebroek

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Oratoriumkoor Kennemerland

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Popkoor Decibel

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

popkoor Rebound

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Schola Hildegardis

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Soul Redemption

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Take It Easy uit Beverwijk

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

The Classics

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Titanics

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Vereniging Popkoor Factory of Voices

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Vrouwenkoor Elisabeth Bas

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Waltzing Matildas

Oerkap Stadstrand Haarlem Harmenjansweg 95

12:30

De Meeste Stemmen

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

De meisjes van de Koffiekade

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Hi5

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Puisque tout Passe

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

The Amsterdam Vocals

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Vrouwenkoor Hoor haar

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

12:40

Alexander Kamerkoor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Cubaans koor Coro Cantoro

Oerkap Stadstrand Haarlem Harmenjansweg 95

het koor Van Liefde&Verdriet (geen smartlappen)

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

popkoor Vocal Invention

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

The Seaside Singers

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vocaal Ensemble Kwarts

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Voice Collective

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Zij van Boven

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

13:00

Test uw stem

13:00 - 16.00 uur

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Djintan

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Encore (Rotterdam)

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Go4singing (voorheen Koor GO Krommenie)

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Kamerkoor les Moucherons

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Kennemer Vrouwenkoor

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Koor Babylon

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Pablo Neruda Koor

Oud-Katholieke Kerk Kinderhuissingel 74

Projectkoor Rossini.nu van Zangstudio Haarlem

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Tri Szerelem

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M.

Vredestempel t/o Prinsenhof 3

13:20

COV Excelsior Leiderdorp

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

De meisjes van de Koffiekade

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

F.I.T. Friends in Time

Oerkap Stadstrand Haarlem Harmenjansweg 95

Harlem Jive

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Kennemerduin-Singers

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Seniorenkoor 55+

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Whale City Sound

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

13:30

Femmes Vocales

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Take It Easy uit Beverwijk

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

The Classics

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

The Moclas Singers

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Vocalgroup Esperanto

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Vrouwenkoor Elisabeth Bas

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

13:40

Oratoriumkoor Kennemerland

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Popkoor MultiVocaal

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

14:00

Amstel River Singers

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

D R I E S T

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

De Meeste Stemmen

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Gemengd Koor Haarlemmer Olie

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Gospelkoor Get Together Again

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Haarlem Shuffle

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Hartkoor Utrecht

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Hi5

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Interkerkelijk Gospelkoor Together

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

popkoor Rebound

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

The Amsterdam Vocals

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

The Seaside Singers

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Titanics

Oerkap Stadstrand Haarlem Harmenjansweg 95

Tri Szerelem

Vredestempel t/o Prinsenhof 3

Vocaal Ensemble Sola Re Sonare

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Vocalgroup Cigale

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

Vrouwenkoor Hoor haar

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

14:20

Alexander Kamerkoor

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Pablo Neruda Koor

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

14:30

Cubaans koor Coro Cantoro

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Go4singing (voorheen Koor GO Krommenie)

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Popkoor Decibel

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Vocaal Ensemble Kwarts

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocal Group / A Capella Quartet S.P.A.M.

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

14:40

Djintan

Oerkap Stadstrand Haarlem Harmenjansweg 95

Fulco's Regionaal Mannenkoor

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Harlem Jive

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Projectkoor Rossini.nu van Zangstudio Haarlem

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Rosa fra Funen

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Soul Redemption

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Vereniging Popkoor Factory of Voices

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Vier Bier en Een Cola Light

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

Waltzing Matildas

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

15:00

Encore (Heemstede)

Janskliniek Ridderstraat 32

F.I.T. Friends in Time

Vredestempel t/o Prinsenhof 3

Femmes Vocales

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Interkerkelijk Gospelkoor Together

Oud-Katholieke Kerk Kinderhuissingel 74

Kennemerduin-Singers

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

popkoor Vocal Invention

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Seniorenkoor 55+

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

The Moclas Singers

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Zij van Boven

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

15:20

COV Excelsior Leiderdorp

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Encore (Rotterdam)

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Kennemer Vrouwenkoor

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Oratoriumkoor Bennebroek

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Puisque tout Passe

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vocalgroup Cigale

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Voice Collective

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Whale City Sound

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

15:30

Hartkoor Utrecht

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Koor Babylon

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Popkoor MultiVocaal

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Rosa fra Funen

Janskliniek Ridderstraat 32

Vocaal Ensemble Sola Re Sonare

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

15:40

Schola Hildegardis

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

16:00

D R I E S T

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Encore (Heemstede)

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Fulco's Regionaal Mannenkoor

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Gemengd Koor Haarlemmer Olie

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Gospelkoor Get Together Again

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Koninklijk Haarlems Mannenkoor Zang en Vriendschap

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vier Bier en Een Cola Light

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocalgroup Esperanto

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

16:20

Kamerkoor les Moucherons

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

12:00

Artikoor

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Kleinvrouwenkoor Baba Jaga

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Popkoor Harlem Nocturne

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Roots Amsterdam

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Sister Act

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Voorwegkoor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

12:20

Cantantes

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Good Vibes

Jansstraat 33 Jansstraat 33

12:30

Amsterdams Gouwe Ouwe Koor

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Broer en zus koor

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Dameskoor For Every One

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Div Assorti

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Haarlems Jazzkoor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Meta Morfose

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Vocal Group Rose

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Vrouwenkoor Malle Babbe

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

13:00

Test uw stem

13:00 - 16.00 uur

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Aquarius

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Barbees & Barflies

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Haarlems Kinderkoor

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

Haarlems Klein Koor

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Haarlems Studenten Koor

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Koor Canto!

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

N.O.G. Muziektheater / Concertkoor

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Popkoor Amazing

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Popkoor Huizen 'N Joy

Patronaat Zijlsingel 2

Poppleasure

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Sedenka

Oerkap Stadstrand Haarlem Harmenjansweg 95

Smile Vocal Group

Vredestempel t/o Prinsenhof 3

Take it easy (Haarlem)

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Vocaal Ensemble La Grenouille

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vrijuit-Zingen

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Vrouwen van Kabaal

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Wereldkoor Haarlem

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Zanggroep Voices

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

13:30

Doulce Memoire

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Gemengd Koor Zuid-West

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Haarlems Koor Lokaal

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Koorbizniz

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Mannenkoor van Sittard-Geleen

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Popkoor Surprising

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Shantykoor Nortada

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocal group Close-Up

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Womens Company

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

13:40

Amsterdams Gouwe Ouwe Koor

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Antoniuskoor

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Kiwi en de Kanaries

Oerkap Stadstrand Haarlem Harmenjansweg 95

Nameless

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Puur#Hollands

Patronaat Zijlsingel 2

Rumours

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Vocal Group Kwasi Kloos

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vocal Group ZiZo

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Vocal Touch

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Zingsation

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

14:00

Artikoor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Cantantes

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Dameskoor For Every One

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Het Voice Company Koor

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Morrend Volk

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Stardust

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

Wereldkoor Haarlem

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Zanggroep To The Point

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

14:20

Aquarius

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Barbers & Bishops

Jansstraat 33 Jansstraat 33

N.O.G. Muziektheater / Concertkoor

Bibliotheek Zuid-Kennemerland Gasthuisstraat 32

Popkoor Harlem Nocturne

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Puur!

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Roots Amsterdam

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Sedenka

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Sister Act

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Theatergroep Time Square

Patronaat Zijlsingel 2

14:30

Broer en zus koor

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Haarlems Studenten Koor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Hé Buuf!

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

Kleinvrouwenkoor Baba Jaga

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Popkoor PuurZangEnzo

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Poppleasure

Oerkap Stadstrand Haarlem Harmenjansweg 95

Puur#Hollands

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Take it easy (Haarlem)

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Voorwegkoor

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

14:40

Cero dos tres

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

15:00

Ensemble Chubritsa

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Good Vibes

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Haarlems Klein Koor

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Haarlems Koor Lokaal

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Meta Morfose

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Nameless

Vredestempel t/o Prinsenhof 3

OctOpus

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Popkoor Amazing

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

Popkoor Huizen 'N Joy

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Popkoor Surprising

Patronaat Zijlsingel 2

Rumours

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

Vocal Group Rose

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vocal Group ZiZo

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Vrijuit-Zingen

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vrouwen van Kabaal

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Zanggroep To The Point

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Zanggroep Voices

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

15:20

Vrouwenkoor Malle Babbe

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

15:30

Doulce Memoire

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Koor Canto!

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

Koorbizniz

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Mannenkoor van Sittard-Geleen

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

Stardust

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Theatergroep Time Square

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Vocaal Ensemble La Grenouille

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Vocal Group Kwasi Kloos

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

15:40

Antoniuskoor

Frisk a/h Spaarne - Drostegebouw Max Euweplein 1

Barbees & Barflies

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Div Assorti

Jansstraat 33 Jansstraat 33

Gemengd Koor Zuid-West

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Het Voice Company Koor

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Popkoor PuurZangEnzo

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Shantykoor Nortada

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

Smile Vocal Group

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

16:00

Ensemble Chubritsa

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Haarlems Jazzkoor

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Hé Buuf!

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Morrend Volk

Toneelschuur (Bovenzaal) Lange Begijnestraat 9

OctOpus

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Puur!

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocal group Close-Up

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11

Womens Company

Sociëteit Vereeniging Zijlweg 1

16:20

Barbers & Bishops

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Cero dos tres

Jansstraat 33 Jansstraat 33

16:30

Kiwi en de Kanaries

Janskerk / Noord-Hollands Archief Jansstraat 40

Vocal Touch

Philharmonie (Van Warmerdam Zaal) Lange Begijnestraat 11

Zingsation

Philharmonie (Van Beinum Zaal) Lange Begijnestraat 11


Legenda

  • close harmony group
  • ensemble
  • gemengd koor
  • gospelkoor
  • jongerenkoor
  • kamerkoor
  • kerkkoor
  • kinderkoor
  • klein/dubbel
  • kwartet
  • mannenkoor
  • oratoriumkoor
  • popkoor
  • projectkoor
  • shantykoor
  • theaterkoor
  • vocaal ensemble
  • vocal group
  • vrouwenkoor