Programma 2022

In onderstaand overzicht ziet u welk koor waar en wanneer optreedt. Klik op het hartje bij een koor in het overzicht om het optreden toe te voegen aan uw eigen korenlint. Elk koor heeft een eigen pagina met meer informatie. Klik op het kadertje van een koor om naar die pagina te gaan.

Wijzigingen voorbehouden.

12:00

Himonos

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Koor Kaskedieze

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Oratoriumkoor Bennebroek

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Popkoor BinnensteBuiten

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Seniorenkoor 55+

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Shantykoor Nortada

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

The Shuffles

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Vocaal Ensemble Sola Re Sonare

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Xing Rocks!

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

12:30

Factory of Voices

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Gemengde Zangvereniging TAVENU

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Haarlems Studenten Koor

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Pimpkoor Wilde Haver

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Pop-jazz koor Go4singing

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Vocal Chain

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

VonBilthoven

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Voorwegkoor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

13:00

't Zingt Geheid

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

A capella quartet/vocal group S.P.A.M.

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Chante Encore

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Djintan

Museum van de Geest Schotersingel 2

Haarlems Gemengd Koor

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Kennemer Vrouwenkoor

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Kennemerduin-Singers

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Oratoriumkoor Kennemerland

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Telys

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Vier Bier en Een Cola Light

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Vocal Group Kwasi Kloos

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vocal Group ZiZo

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Voice Collective

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Zandvoorts Mannenkoor

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

13:30

Aerd en Houtkoor

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Himonos

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Koor Kaskedieze

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Koorbizniz

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Popkoor BinnensteBuiten

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Seniorenkoor 55+

Philharmonie (Grote Zaal) Lange Begijnestraat 11

Singing Unlimited

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Weiland Ensemble

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Whale City Sound

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

14:00

Afrikaans koor KUZOLA

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Amstel River Singers

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Factory of Voices

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Gemengde Zangvereniging TAVENU

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Haarlems Studenten Koor

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Kamerkoor les Moucherons

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Kleinvrouwenkoor Baba Jaga

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Koninklijk Haarlems Mannenkoor Zang en Vriendschap

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Morrend Volk

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Nameless

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Oratoriumkoor Bennebroek

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Pop-jazz koor Go4singing

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Puisque tout Passe

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

The Shuffles

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Tri Szerelem

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Vocaal Ensemble Sola Re Sonare

Museum van de Geest Schotersingel 2

Vrouwenkoor De Heksenketel

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

14:30

't Zingt Geheid

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Amsterdamse Händelvereniging

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Droger kan niet

Philharmonie (Grote Zaal) Lange Begijnestraat 11

Haarlems Gemengd Koor

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Vocal Chain

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Vocal Group Kwasi Kloos

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Wereldmuziekkoor Passion

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Zandvoorts Mannenkoor

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

15:00

Chante Encore

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Djintan

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Encore (Heemstede)

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Kennemer Vrouwenkoor

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Pimpkoor Wilde Haver

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Shantykoor Nortada

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Singing Unlimited

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Take It Easy uit Beverwijk

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Telys

Museum van de Geest Schotersingel 2

Vocaal Ensemble Kwarts

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Vocal Group ZiZo

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Voice Collective

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Voorwegkoor

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Xing Rocks!

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

15:30

A capella quartet/vocal group S.P.A.M.

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Aerd en Houtkoor

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Amstel River Singers

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Kamerkoor les Moucherons

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Kennemerduin-Singers

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Koorbizniz

Evangelische Broedergemeente Parklaan 34

Oratoriumkoor Kennemerland

Philharmonie (Grote Zaal) Lange Begijnestraat 11

Puisque tout Passe

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Vier Bier en Een Cola Light

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

VonBilthoven

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

16:00

Amsterdamse Händelvereniging

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Droger kan niet

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Kleinvrouwenkoor Baba Jaga

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Morrend Volk

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Nameless

Wilhelminakerk Gedempte Oude Gracht 61

Tri Szerelem

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Vrouwenkoor De Heksenketel

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Weiland Ensemble

Philharmonie (Grote Zaal) Lange Begijnestraat 11

Wereldmuziekkoor Passion

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

Whale City Sound

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

16:30

Afrikaans koor KUZOLA

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Encore (Heemstede)

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Koninklijk Haarlems Mannenkoor Zang en Vriendschap

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Take It Easy uit Beverwijk

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Vocaal Ensemble Kwarts

Remonstrantse Kerk Wilhelminastraat 22

12:30

Popkoor Amazing

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vrouwenkoor Hoor haar

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Vrouwenkoor Meta Morfose

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

13:00

BlesSing

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Gemengd Koor Zuid-West

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Het Hissink Ensemble

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Join's Meeting

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Kiwi en de Kanaries

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

NOG Muziektheater

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Noot aan de Man

Museum van de Geest Schotersingel 2

Popkoor Harlem Nocturne

Philharmonie (Grote Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocaal Ensemble La Grenouille

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Vocadoca

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocal group Buzzz

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Vocal group Close-Up

Waalse Kerk Begijnhof 30

Vrouwenkoor Haarlemmermeer

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Wereldkoor Haarlem

Theater De Liefde Begijnhof 10

Zij van Boven

Pathé (Foyer) Zijlvest 41/43

13:30

Angels

Theater De Liefde Begijnhof 10

Beatles op Maandag

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Gezelligheidskoor 'ff anders'

Philharmonie (Grote Zaal) Lange Begijnestraat 11

Haarlems Jazzkoor

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Haarlems Kinderkoor

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Popkoor Bloom

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

Popkoor Zilt (voorheen Just for Fun)

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Rumours

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

The Roosettes

Pathé (Foyer) Zijlvest 41/43

Vocal Group Reset

Waalse Kerk Begijnhof 30

14:00

Artikoor

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Cero dos tres

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

De meisjes van de Koffiekade

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Doulce Memoire

Waalse Kerk Begijnhof 30

Gemengd Koor Zuid-West

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Good Vibes

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Gospelkoor Get Together Again

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

Haarlems Klein Koor

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Smartlappenkoor Beverwijk

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Soul Redemption

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

The Classics

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

The Monday Singers

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Vrouwenkoor Con Anima

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Vrouwenkoor Meta Morfose

Theater De Liefde Begijnhof 10

14:10

Popkoor MultiVocaal

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

14:30

Barbees & Barflies

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Cubaans koor Coro Cantoro

Philharmonie (Grote Zaal) Lange Begijnestraat 11

Gezelligheidskoor 'ff anders'

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Haarlems Kinderkoor

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Het Hissink Ensemble

Theater De Liefde Begijnhof 10

Popkoor Bloom

Waalse Kerk Begijnhof 30

Popkoor LEF!

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vocadoca

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

14:50

Music Train

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

15:00

Artikoor

Bakenesserkerk Vrouwestraat 12

BlesSing

Museum van de Geest Schotersingel 2

Good Vibes

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Haarlems Jazzkoor

Theater De Liefde Begijnhof 10

Hartkoor Utrecht

Waalse Kerk Begijnhof 30

Join's Meeting

Philharmonie (Grote Zaal) Lange Begijnestraat 11

NOG Muziektheater

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Popkoor Harlem Nocturne

Grote of St. Bavokerk Grote Markt 22

Rumours

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Soul Redemption

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Vocaal Ensemble La Grenouille

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Vocal group Buzzz

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Vrouwenkoor Haarlemmermeer

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Vrouwenkoor Hoor haar

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Wereldkoor Haarlem

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Zij van Boven

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

15:10

KoorAmor

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

15:30

Barbers & Bishops

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

Beatles op Maandag

Theater De Liefde Begijnhof 10

Haarlems Klein Koor

Waalse Kerk Begijnhof 30

Noot aan de Man

Museum Haarlem Groot Heiligland 47

Popkoor Amazing

Philharmonie (Grote Zaal) Lange Begijnestraat 11

Popkoor Zilt (voorheen Just for Fun)

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

Smartlappenkoor Beverwijk

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

The Classics

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Vrouwenkoor Con Anima

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

15:50

Popkoor LEF!

Groenmarktkerk Nieuwe Groenmarkt 14

16:00

Angels

ABC Architectuurcentrum Groot Heiligland 47

Barbees & Barflies

Café de Zwaan Kinderhuisvest 53

Cero dos tres

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Cubaans koor Coro Cantoro

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

De meisjes van de Koffiekade

Waalse Kerk Begijnhof 30

Doulce Memoire

Lutherse Kerk Witte Herenstraat 22

Gospelkoor Get Together Again

Doopsgezinde Vermaning Frankestraat 24

Kiwi en de Kanaries

Nieuwe Kerk Nieuwe Kerksplein 36

Popkoor MultiVocaal

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

The Monday Singers

Theater De Liefde Begijnhof 10

The Roosettes

Molen De Adriaan Papentorenvest 1a

Vocal group Close-Up

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11

16:30

Hartkoor Utrecht

Gebouw Zang en Vriendschap Jansstraat 74zw

KoorAmor

Stedelijk Gymnasium Prinsenhof 3

Music Train

Rosenstock-Huessy Huis (kapel) Hagestraat 10

Vocal Group Reset

Philharmonie (Kleine Zaal) Lange Begijnestraat 11